• اشتراک
خرید اینترنتی و پستی آموزش گیتار (فلامنکو) به صورت جامع و کاربردی اورجینال نقره با قیمت بسیار ارزان
خرید آموزش گیتار ( فلامنکو ) به صورت جامع و کاربردی در 1DVD بسیار روان و ساده با نکته های آموزشی قابل پخش در دستگاههای پخش خانگی و کامپیوتر
>>> اورجینال نقره ای محصولی از شرکت پیشگامان زیتون با شماره مجوز 021341-02232-8
قیمت پشت جلد این مجموعه 7500 تومان میباشد که با تخفیف میتوانید 5000 تومان خریداری نمایید .
-
آنچه در این مجموعه خواهید آموخت :
تاریخ پیدایش فلامنکو
واژه های تخصصی فلامنکو
کمباس
فالستا
راسگیایو
گیتار فلامنکو
فالستای دوم
فالستای نهایی
آلگریسا
آلگریسا پخش دوم
سکوت ها
-
گیتار نوعی از سازهای زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم های آن در اثر ارتعاش تولید صدا میکند به سازهای گروه کوردوفن تعلق دارد. این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته هم گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشم گیری داشته باشد؛ که درنتیجه گونه‌های متفاوتی از آن بوجود آمده و هم اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد .
-
آشنایی قدم به قدم گیتار فلامینکو
آشنایی با تمام نکات گیتار فلامینکو
درسهای فصل بندی شده در محیط نرم افزاری
نحوه دست گرفتن گیتار فلامینکو
آموزش روشهای مختلف نواختن گیتار فلامینکو
فلامینگو هنر یا به عبارتی قسمتی از زندگی مردم آندلس اسپانیا است. به طوری که Romon Montaya از بزرگان این سبک می‏گوید: «همین هوایی که استشناق می‏کنیم سرشار از واقعیتهای فلامنکو است.
-
ریشه و پیدایش گیتار فلامینکو
در حدود سال 1447 میلادی قبایل متعددی از کولی‏ها، از طریق کاتالونیا وارد خاک اسپانیا شدند. کولی‏ها با توجه به شرایط زندگی همیشه در سفرشان، در رابطه با ریتم و موسیقی دارای قابلیتهای برجسته‏ای بودند. آنها در اندلس (نام یک شهر) به انواع متنوعی از موسیقی برخوردند که فوق‏العاده غنی و شاعرانه بود. این موسیقی محلی چنان با روحیاتشان مناسبت نزدیک پیدا کرد که خیلی زود به قسمتی از وجود آنها مبدل شد. کولی‏ها از یک طرف این موسیقی را تقلید می‏کردند و از طرف دیگر عناصر جدیدی به آن می‏افزودند. حاصل این ازدواج پدیده‏ای به نام فلامنکوی آوازی بود. بنابراین بدون تردید عنصر اصلی فلامنکو، اندلسی‏ها و کولی‏ها بودند. بعدها از موسیقی مراکشی و هندی و یهودی تاثیرات فراوانی گرفت و امروزه با ترکیبی از موسیقی کلاسیک و جاز به سبکی قدرتمند تبدیل شده است.
درباره زمان شروع فلامنکو هیچ کس نمی‏تواند با اطمینان اظهار نظر کند، زیرا شواهد ثبت شده در این رابطه بسیار معدود و مشکوک است.
ولی به طور کلی تاریخ فلامنکو را به دو دوره می‏توان تقسیم کرد: اولین دوره از ابتدای قرن نوزدهم تا 1860 است که در این دوره فلامنکو بخشی از زندگی کولی‏های اندلس و مردم فقیر آن منطقه محسوب می‏شد. دومین دوره بین سالهای 1860 تا 1910 است که به دوره «کافه کانتانته‏ها» معروف است. در این مرحله کولی‏ها که به دوره‏گردی می‏پرداختند، فلامنکو را از مرزهای اندلس خارج کردند.
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر