• اشتراک
قدرت حافظه خود را تقریبا به 10 برابر افزایش دهید!
تقویت حافظه نصرت
بعد ازاینکه بسیاری از هموطنان ما در داخل و خارج از کشور از CD های آموزش زبان بهره بردند به این نتیجه رسیدند که این CD ها واقعا انقلابی در جهان به پا کرده است و اکنون همه پی به واقعی بودن ادعای ما برده اند و حتی اعتقاد دارند که ارزش و قدرت این CD ها بسیار بیش از آن چیزی که ما به آن اشاره کردیم و اکنون آموزش تقویت حافظه و تندخوانی معجزه دیگری از موسسه نصرت است که از دهها سال پیش در کلاسهای نصرت تدریس می شد ولی اکنون ما این کلاسها را فقط با یک CD به منزل شما می آوریم تا شما هم بتوانید با مبلغ نا چیزی در این کلاسها شرکت کنید .
یادتان باشد که نصرت اولین موسسه تند خوانی کشور است که بازده متدهایش برای همگان اثبات شده است.در این زمینه بهتر است پای صحبت های استاد نصرت بنشینیم:
با متد بکار رفته در این CD فقط به صورت صوتی قدرت حافظه خود را تقریبا به 10 برابر افزایش دهید و گرفتار تمرین بر روی کاغذ و یا مطالعه برای تقویت حافظه و تند خوانی نباشید ، فقط گوش کنید.
کارشناسانی که برروی مغز انسان کار کرده اند معتقدند ضریب هوش با بالا رفتن میزان حافظه افزایش می یابد همچنین بررسی ها نشان داده یک انسان میتواند از 5 تا 6 درصد قدرت حافظه اش استفاده کند . این میزان در تیز هوشان حد اکثر 9% است . این CD درظرف 3 هفته به شما می آموزد که چگونه بصورت عملی این مقدار را به 50% افزایش دهید .
برای همیشه قلم و کاغذ را فراموش کنید ، یک کتاب پر از فرمول را جلوی خود قرار دهید ، مغز شما بطور خود کار همه فرمول ها را حفظ میکند و تا آخرعمر در حافظه شما باقی خواهد ماند فراموشی را برای همیشه فراموش کنید. او همچنین یک مثال عملی میزند که شما در هفته سوم با استفاده از این نوارها توانایی انجام آن را خواهید داشت . او میگوید « به داخل یک سالن که در آن 100نفر مهمان حضور دارند و شما هیچ کدام را نمی شناسید بروید و از مهمانها بخواهید که یکی یکی خود را با ذکر نام و فامیل و شماره تلفن فقط یک بار به شما معرفی کنند شما بعد از این مهمانی در هر لحظه عمر هر کدام از ایشان را ببینید ، نام ، فامیل و تلفن آنها را به خاطر خواهید آورد و میتوانید بازگو کنید ، این کارها واقعا بعد از سه هفته گوش کردن به CD ها عملی است . فقط گوش کردن به 2 جلسه اول این آموزش تقویت حافظه شما را شگفت زده خواهد کرد. در این روش نه شخص شما بلکه مغز شما یاد میگیرد که چگونه همه چیز را به خاطر بسپارد به همان سادگی که نفس میکشید.
شعار همیشگی استاد نصرت این است « اصلا استعداد شما مهم نیست » به من کسانی را تحویل دهید که احساس می کنند از همه خنگ ترند ، کسانی که به خودنشان بر چسب کم هوشی زده اند ، کسانی که فکر میکنند چیز یاد نمی گیرند ، ببینید من از آنها چه خواهم ساخت و چه چیزی تحویل میدهم.
تهیه این مجموعه به همه سنین توصیه می شود .
این مجموعه شامل 1 حلقه سی دی می باشد
این مجموعه به صورت اورجینال می باشد
********************************
کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی تعویض رایگان است
سایت این فروشگاه در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است
ارسال سریع به تمام نقاط کشور با پست سفارشی یا پیشتاز
پس از ثبت سفارش ، شناسه سفارش را برای پیگیری های بعدی یادداشت کنید
این محصول در قالب بسته بندی شکیل و ضد ضربه ارسال می شود
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر