نرم افزاری جهت ایجاد فرمهای مختلف از قبیل دفترچه اقساط ، فاکتور ، برچسب و ... و زدن شماره و تاریخ
جهت دیدن توضیحات کاملتر و تصاویر برنامه حتما سایت تیم برنامه نویسی آرمینا را ببینید
ایده آل برای مراکز تایپ و تکثیر و چاپخانه ها
1 - فرمهای مورد نیاز را توسط خود نرم افزار ایجاد کنید.
2 - فرمها را توسط یک نرم افزار دیگر مثل Word، Corel Draw و ... ایجاد نموده و در این برنامه از آنها استفاده کنید.
3 - فرمها را قبلا توسط روشهای مختلف چاپ از قبیل چاپ افست، چاپ دیجیتال و ... چاپ نموده و در این نرم افزار آنها را شماره بزنید.
مهمترین قسمت این نرم افزار شماره زنی هوشمند فرم ها می‌باشد که در این روش ، شماره زنی به نحوی انجام شود که نیازی به مرتب سازی کاغذها پس از چاپ ، به ترتیب شماره نباشد ، بدین صورت که شماره یک در صفحه اول ، شماره دو در صفحه دوم زیر شماره یک ، شماره سه در صفحه سوم زیر شماره دو و به همین ترتیب تا آخر قرار گرفته ، سپس مجددا شمارش از صفحه اول شروع می‌شود ، با این کار هنگام برش کاغذها با کاتر ، دسته اول کاغذهای برش خورده روی دسته دوم ، دسته دوم روی سوم و الی آخر قرار می گیرد و نیازی به مرتب سازی کاغذها که کار بسیار وقت گیری می‌باشد نیست ، ضمنا استفاده از این امکان اختیاری است.
همچنین می‌توانید یک صفحه A4 را به R سطر و C ستون تـقسیم نمایید و طراحی مورد نظر خود را انجام دهید، ضمنا می‌توانید تـقسیم بندی را به نحوی انجام دهید که در همه ستونهای یک سطر فقط یک شماره درج شود و با رفتن به سطر بعدی شماره تغییر نماید یا اینکه در هر قسمت شماره جدیدی درج شود
سایز کاغذ به دلخواه شما و از سایزهای بسیار کوچک تا سایزهای بسیار بزرگ متغیر می‌باشد.
درج تاریخ در فرمها نیز ممکن است، مثلا در دفترچه اقساط می‌توانید یک تاریخ اولیه را به برنامه بدهید و برنامه به صورت اتوماتیک در برگه‌های بعدی دفترچه، 1 ماه (یا چند روز یا هر مقدار دلخواه) به تاریخ قبلی اضافه نموده و آنرا درج نماید.
توسط این نرم افزار امکان طراحی یک فرم کامل در یک صفحه کاغذ یا چند فرم در یک صفحه به صورت سطری و ستونی وجود دارد، به عنوان مثال می‌توانید فاکتوری در سایز A5 را طراحی نمایید و آنرا شماره بزنید یا یک دفترچه قسط که صفحه A4 را به سه ردیف مساوی تقسیم می‌کند طراحی کنید و هر سه قسمت را جداگانه شماره بزنید، البته فقط نیاز به طراحی یک قسمت می‌باشد و فرم طراحی شده در قسمتهای دیگر به صورت اتوماتیک تکرار خواهد شد.
امکان درج 0 پشت عدد برای شماره ها نیز وجود دارد مثلا به جای عدد 27 چاپ شود 000027 و به جای 2435 چاپ شود 002435، که در این حالت طول کل شماره همیشه 6 رقم خواهد بود، البته طول شماره به دلخواه شما می‌باشد.
امکان درج شماره و تاریخ به صورت آینه ای نیز وجود دارد، در این حالت شماره ها طوری چاپ می‌شوند که گویی یک عدد را جلوی آینه قرار داده‌ایم، کاربرد این مورد برای چاپ برچسبهای شیشه ای می‌باشد که چاپ از طرف پشت آنها انجام می‌شود، مانند برچسبهایی که گوشه شیشه اتومبیل ها چسبانده می‌شود.
طراحی هر نوع فرم ساده و پیچیده توسط طراح فرم قدرتمند نرم افزار امکان پذیر است
انواع رنگ بندی، درج تصاویر و اشیاء و اتصال به بانک اطلاعاتی از جمله قابلیتهای طراح فرم است
نرم افزار امکان انجام محاسبه روی شماره، جهت تولید شماره های دیگر را داراست
چاپ هر نوع بارکد در سایز دلخواه از قابلیتهای دیگر نرم افزار است
چاپ در سایزهای بسیار بزرگ نیز در نرم افزار امکان پذیر است
قابلیت استفاده از رنگها و افکتهای مختلف در طراحی
قابلیت استفاده از اشکال گرافیکی مختلف با رنگهای متنوع
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

  • با خرید 5 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
    10 %
  • با خرید 2 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 5 % تخفیف خریداری کنید.
    5 %
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر