• اشتراک
این یک مجموعه تصویری است
موضوع پکیج          :          پکیج مدیریت عشق و شیفتگی ( سمینار ازدواج موفق ) آرمان داوری
خلاصه آموزش        :          
زیر گروه               :         
  ازدواج و روانشناسی
تعداد لوح              :          1 لوح
شرکت سازنده      :          
قیمت پکیج           :         
5000 تومان
 
مباحث و سرفصل ها
روانشناسی عشق / فلسفه عشق / عشق و عرفان / بیوشیمی عشق / چرا عاشق می شویم / ادبیات عشق و ادبیات / انواع عشق / مدیریت شعله های عشق / والایش عاشقانه / عشق و هنر / چرا برخی سریع تر و شدیدتر عاشق می شوند / تفاوت عشق و دوست داشتن / علائم عاشقی / رهائی از عشق / مدیریت شکست های عاطفی / عشق کودکی / نوجوانی جوانی میانسالی سالمندی / عشق گذرا / عشق پایدار / مدیریت رفتار کسی که عاشق مان شده است / عشق های مرضی و درمان انها / تفاوت عشق و سکس / نقش خانواده ها در مدیریت شیفتگی فرزندان و ...
 
 

سخنران :استاد آرمان داوری

دکتر آرمان داوری ، هم اکنون رئیس بیمارستان رسالت تهران و طراح دوره جامع ازدواج موفق در ایران است. تاکنون برنامه های فراوانی از ایشان در شبکه های جام جم ، چهار سیما و abc news و ... پخش شده است.

آرمان داوری در 15 دیماه سال 1346 در بافت کرمان به دنیا آمد. پس از اخذ دیپلم بنا به توصیه پدرش در رشته کشاورزی مشغول به تحصیل شد. اما پس از سه ترم انصراف داد و دوباره در کنکور سراسری شرکت کرد. در رشته هوش بری پذیرفته شد . پس از اتمام این رشته برای بار سوم در کنکور سراسری شرکت کرد همزمان در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد و رشته اداره امور بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد .بعلت علاقه به علوم انسانی وارد رشته اداره امور بیمارستانها شد . بعد از آن در مقطع فوق لیسانس مدیریت سلامت پذیرفته شد ، در سال 1383 نام او در پذیرفته شده های امتحان کتبی دکتری تخصصی مدیریت سلامت اعلام شد خودش می گوید اگر جمع تمام مدتی که من مشغول تکمیل پرسشنامه های کنکور های مختلف بودم را حساب کنیم حدود یک هفته ای می شود . ایشان دوره تربیت مدرس مهارت های زندگی را در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران نیز گذرانده است.

 
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.