• کد محصول: 3-0033
  • (1)
  • قیمت : 75,000 تومان
  • اشتراک
صابون مورد علاقه تان را به آن اضافه کنید و اجازه بدهید دستگاه بقیه کارها را...
خرید اسپاین اسپا Spin Spa
As Seen On TV
ست 5 کاره حمام با سری قابل چرخش به همراه 5 نوع سری قابل
تعویض برای تمامی قسمت های بدن استحمام راحتی را برای
خانواده شما به ارمغان می آورد
ست حمام ضد آب میباشد.
حمامی راحت و دلپذیر
با 5 سر متفاوت
دو قدرت شویندگی قابل تنظیم
شستن آسان نقاط دو از دسترس بدن
برای آن ها که به خودشان اهمیت می دهند
توضیحات کالا :
با دستگاه اسپین اسپا Spin Spa استحمامی دلپذیر همراه با ماساژ ملایم را تجربه خواهید کرد . دسته بلند این دستگاه امکان شستشوی دسته بلند این دستگاه امکان شستشوی راحت نقاطی از بدن که دسترسی به آن مشکل است را برایتان ممکن می سازد اسپین اسپا Spin Spa قادر است به راحتی سلول های مرده پوست را پاک کند و پوست شما را شاداب و جوان سازد و به راحتی شفافیت و تمیزی رابه پوست شما هدیه دهد و با ماساژ دادن سبب رفع خستگی بدن گردد.
توجه مهم :
بعضی به اشتباه فکر می کنند که این وسیله خطرناک است و می تواند ایجاد خطر برق گرفتگی نماید در صورتی که این طرز تفکر کاملا اشتباه است و Spin Spa فقط با قدرت 4 باتری قلمی کار میکند و طراحی آن به گونه ای است که آب به داخل آن به هیچ وجه نمی تواند وارد شود و در اروپا و آمریکا از این محصول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد
فقط کافیست صابون و یا بدن شویه مورد علاقه تان را به آن اضافه کنید و اجازه بدهید دستگاه spin spa بقیه کارها را انجام دهد.
دستگاه شامل 5 سری مختلف با کارائی متفاوت است سر اسفنجی برای ماساژ ملایم، سر ماساژدهنده برای ماهیچه های سفت ، سنگ پا برای پینه ها و پوست های سفت، سر پاک کننده با برس های نرم برای شستشوی روزانه و ... !
nagdi گردگیر گوداستر شارژی Go Duster
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.