• اشتراک
جایگاه تبلیغ*

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
تبلیغ در نشریه گزارش موسیقی: «گزارش موسیقی» به عنوان تنها و نخستین نشریه ای بوده که با نسخه چاپی خود یک لوح فشرده صوتی – تصویری به عنوان ضمیمه همراه دارد که حاوی آثار موسیقی مرتبط با مطالب و مقالات درون نشریه می باشد.«
نشریه گزارش موسیقی» به صاحب امتیازی موسسه فرهنگی موسیقی ارغنون با ترتیب انتشار ماهنامه و توزیع سراسر کشور از سال 1384 با اخذ مجوز از اداره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد فعالیت خود را آغاز و نخستین شماره اش در اسفند 1385 منشتر کرد. گزارش موسیقی از جمله نشریات تخصصی در حوزه موسیقی است که به مباحث موسیقی ایران و جهان در تمامی گونه های موسیقی می پردازد. آقای سروش ریاضی علاوه بر اینکه بنیانگذار موسسه فرهنگی موسیقی ارغنون بوده، مدیریت موسسه و همچنین مدیرمسئول و سردبیر نشریه گزارش موسیقی نیز می باشد.- تعرفه آگهی گزارش موسیقی نسخه خبری- تحلیلی:

تخفیف های فرهنگی:
آگهی اعلام انتشار کتاب، فیلم، آثار صوتی و برنامه های موسیقی و آگهی مطبوعات و کلیه محصولات فرهنگی شامل 10% تخفیف می گردد.

ماهنامه گزارش موسیقی افتخار دارد با ورود به هفتمین سال انتشار خود، به شکل نسخه خبری– تحلیلی و بصورت تمام رنگی گامی نو در جهت جذب مخاطبین عموم و ارتقاء فرهنگ موسیقایی علاقه‌مندان این عرصه بر ‌دارد. در همین راستا، این نشریه با ایجاد فضایی مناسب جهت حضور تبلیغاتی تمامی مشاغل اقدام به جذب آگهی به شرح زیر می‌نماید:


 
جایگاه تبلیغ*

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.