• اشتراک
خرید آموزش جامع و کاربردی نقاشی برای تمامی سنین اورجینال؛ جهت آموزش نقاشی در هر سنی در هر سنی هستید، اگر به نقاشی علاقه دارید، میتوانید به کمک این محصول هنر ارزشمند نقاشی را سریع و راحت یاد بگیرید!
خرید آموزش جامع و کاربردی نقاشی برای تمامی سنین

راه‌های متفاوتی برای آموزش نقاشی وجود دارد. بهترین آن در قدم اول تفکیک گروه‌های سنی است. زیرا تفاوت سن یعنی تغییر باورها، خیال‌ها و رویاها. باور و شناخت یک کودک 6 ساله از دنیا، با یک جوان 21 ساله متفاوت است.
یک کودک از کمترین اطلاعات علمی برخوردار است. بنابراین بسیاری از باورهایشان ساخته و پرداخته ذهن و خیال کودکانه‌شان است. اولین گام برای آموزش باور دنیای خیالی آنهاست؛ و فضاهایی را که می‌سازد تخیلی است. در دنیای آنها همه چیز برای ما توصیف شده نیست. گویاترین زبان برای شناخت این دنیا زبان آنهاست. پس اولین گام جهت آموزش، کشف دنیای فردی هر کودک است و رسیدن به تخیل آنها.
نقاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به ‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.
اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند. نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد.
این مجموعه برای کسانی که میخواهند نقاشی را در هر سنینی بیاموزند یا به عزیزانشان آموزش دهند مجموعه ای کامل است. شما میتوانید با هدیه دادن این مجموعه خاطره ای خوش برای کسانی که دوستشان دارید را در ذهنشان نقاشی کنید.
به یاد داشته باشید نقاشی یک زبان بین‌المللی است.
زبانی برای گفتن ناگفته‌های خود.
این مجموعه با شماره مجوز: 025787-02232-8 در خدمت تمامی هنردوستان خودجوش
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.