• اشتراک
سیب قاچ کن


سیب قاچ کن جادویی یکی از جدیدترین محصولاتی است که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند ، با سیب قاچ کن می توانید لدت خوردن سیب را تجربه کنید . سیب یکی از سلامت بخش‌ترین خوراکی‌های اطراف ما محسوب می‌شود.

از زمان‌های گذشته مردم جهان علاقه‌ی فراوانی به میوه‌ها داشتند. طبق نظر مورخان، منشاء اصلی سیب مناطق سردسیر شمال اروپا بوده و از آنجا این میوه‌ی با ارزش و مفید به نقاط دیگر جهان منتقل شده است.سیب یکی از میوه‌هایی است که قبل از دیگر میوه‌ها شناخته شد. تمدن انسان از دیر باز با سیب پیوند خورده است و اینک می توانید برای سرعت در قاچ زدن این منبع سرشار از ویتامین از سیب قاچ کن استفاده کنید.
سیب قاچ کن با کیفیت ساخت فوق العاده بالا برای کسانی که علاقه شدید به خورد سیب دارند. سیب قاچ کن وسیله ای است که هر منزلی به آن نیاز دارید در ضمن این وسیله کاربردی ترین وسیله در آبمیوه گیری ها نیز خواهد بود. دستگاه سیب قاچ کن می توانند سرعت کار خود را افزایش دهند و سریعا میوه هایی مانند سیب ، گلابی و . . . را با این وسیله قطعه قطعه کنند

 

 

خرید سیب قاچ کن


با سیب قاچ کن دیگر مشکل تقسیم کردن و برش زدن سیب را نداریم. این محصول دارای تیغه هایی تیز و برنده می باشد که بدون نیاز به زور و فشار به راحتی می توانید سیب را به 8 برش مساوی تقسیم کنید و هسته های وسط آن را به راحتی خارج کنید سیب قاچ کن را برای میوه های دیگر نیز می توان استفاده کرد 

دستگاه سیب قاچ کن

دستگاهی با کاربرد آسان

دارای تیغه های بسیار تیز و برنده

به راحتی سیب را به 8 قسمت مساوی تقسیم کنید

و هسته آن را به آسانی خارج کنید

مناسب برای انواع صیفی جات
خواص سیب 

برخی از خواص و مزایای نوشیدن آب سیب را نیز برای شما مشتریان عزیز یادآور شویم، همان طور که شما نیز می دانید خوردن سیب برای بدن بسیار مفید است و نوشیدن آب آن بدن شما را در برابر میکروب ها محافظت می کند همچنین خواص بسیاری دارد که برخی از آن را در زیر یادآور شده ایم :
  • به علت داشتن آنتی‏اکسیدان فراوان، میزان کلسترول خون را کاهش می‏دهد.
  • دارای آنتی‏ اکسیدان است، در نتیجه از بروز انواع سرطان و بیماری‏های قلبی جلوگیری می‏کند.
  • اگر در حد اعتدال آب سیب بنوشید، آنتی‏اکسیدان‏های موجود در آن باعث کاهش وزن اضافی می‏شوند
  • آب سیب دارای انواع ویتامین‏ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن است که از بروز برخی بیماری‏ها جلوگیری می‏کنند مثل سرماخوردگی
  • تحقیقات علمی نشان داده که آب سیب عملکرد مغز را بهبود می‏بخشد، در نتیجه باعث بهبود هوشیاری و قدرت درک و فهم می‏شود
خرید سیب قاچ کن
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.