• اشتراک
سایز*

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
از این محصول برای اصلاح عادت غلط نشستن استفاده می شود . همچنین در درمان رگ به رگ شدن لیگامانهای کمر بکار می رود .دارای نوار نئوپرنی برای جلوگیری از فشار موضعی می باشد . متناسب با فرم انحنای ستون فقرات بوده و در آن از آتل های پلی آمید استفاده شده است.

معرفی محصول قوزبند پل دار نئوپرنی شرکت آدور

اکثر افراد برای کار کردن به دستگاهی به نام کامپیوتر نیاز دارند. هرچند که امروزه استفاده کردن از این دستگاه ضروری است اما مضراتی را نیز دارد. گوژپشتی یا قوز کمر از عوارض استفاده کردن از این وسیله است. قوزبند پل‌دار نئوپرنی که توسط شرکت «آدور» تولید شده است برای رفع این مشکل به‌کار گرفته می‌شود. این کالا ساختاری دارد که به صاف نگه داشتن کمر کمک فراوانی می‌کند. آتل‌های پلی‌‌‌آمید قرار گرفته در آن، فرم این کالا را متناسب با فرم ستون فقرات می‌سازد. جنس این کالا از «نئوپرین» است. نئوپرین یک ماده‌ از خانواده‌ی چرم مصنوعی است که نسبت به مواد دیگر از جمله الاستیک از مقاومت بیشتری برخوردار است. این ماده انعطاف‌پذیری خود را در دماهای متفاوت حفظ می‌کند. همچنین ترکیبات شیمیایی آن نیز دست نخورده باقی می‌ماند. به دلیل تماس مداوم پوست بدن با این محصول و امکان ایجاد تعریق و گرم شدن، نیاز است موادی در قوزبند به کار رود که هیچ گونه آسیبی برای پوست به‌همراه نداشته باشد. بنابراین مواد در نظر گرفته شده برای این محصول کاملا ضد حساسیت است. 2 عدد نوار نئوپرنی که در پشت این کالا قرار گرفته است، از فشار موضعی شدید در پشت کمر جلوگیری می‌کند. همچنین از این قوزبند در درمان رگ‌به‌رگ شدن تاندون‌های کمر استفاده می‌شود. در صورت عدم مصرف، ایجاد گوژپشتی و به تبع آن آرتروز مهره‌ها قابل پیش‌بینی است. قوزبند پل‌دار نئوپرنی قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی از قبیل عملکرد صاف نگهداشتن کمر، جنس نئوپرین، قابلیت ضد حساسیت و ساختار متناسب با فرم انحنای کمر را دارد.

موارد مصرف:

* کیفوز ستون فقرات یا گوژ پشتی یکی از بیماریهای ستون فقرات می باشد که یک عامل آن غلط نشستن است . قوز بند در هنگام نشستن ناصحیح به عنوان یک عامل بازدارنده عمل خواهد کرد.

مضرات عدم مصرف:

* ایجاد گوژپشتی و به تبع آن آرتروز مهره ها حتی فتق دیسک و دردهای ناشی از آن

هدیه ویژه :

با خرید این کالا یک عدد مچ بند نئوپرنی به ارزش 12000 تومان کادو بگیرید.

توجه:

  • لازم به ذکر است در تعیین هزینه پستی وزن به صورت میانگین در نظر گرفته شده است. 
  • در صورتی که از اعضای شبکه فروتل باشید این کالا دارای 20 % تخفیف میباشد.
  •  

سایز*

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.