• اشتراک
واریس عدم برگشت خون توسط ورید به خاطر تخریب دریچه های لانه کبوتری می باشد . این محصول مانع از انسداد جریان خون شده و جهت رفع خستگی فشار لازم را به عضلات پا وارد می آورد .

معرفی محصول جوراب واریس بدون کف - بالای زانو شرکت آدور

درد در ناحیه‌ی پا به علل گوناگون به ‌وجود می‌آید. یکی از این علل بیماری «واریس» است. واریس در اثر گشادشدن بیش از حد عروق پا به وجود می‌آید. ایستادن بیش از حد، بعد از عمل جراحی و دوران بارداری از علت‌های به وجود آمدن این بیماری است.
جوراب واریس بدون کف - بالای زانو
که توسط شرکت «آدور» تولید شده است، به‌راحتی می‌تواند این مشکل را برطرف کند. این محصول برای جلوگیری از انسداد جریان خون به ‌کار می‌رود؛ همچنین اعمال فشار لازم به عضلات پا برای رفع خستگی از دیگر ویژگی‌هایی است که این کالا انجام می‌دهد؛ این دو ویژگی برای درمان و پیشگیری از واریس بسیار کاربردی است.  مواد به‌کاررفته در این محصول خاصیت ضد حساسیت دارد. این ویژگی برای این‌گونه کالاها بسیار ضروری است؛ زیرا در تماس مداوم با پوست هستند. در صورت استفاده نکردن، پیشرفت بیماری واریس کاملا قابل پیش‌بینی است. برای استفاده‌کردن از جوراب واریس، باید مناطق تحت پوشش آن در نظر گرفته شود. این جوراب کف، ساق، پاشنه و قوزک را تحت پوشش قرار می‌دهد. قابلیت‌های جوراب واریس ادور عبارت‌اند از: عملکرد جلوگیری از انسداد جریان خون؛ اعمال فشار لازم به عضلات پا برای رفع خستگی و جلوگیری‌کننده از بیماری واریس.

 

موارد مصرف :

* موجب بهبود و کاهش درد رگهای مبتلا به واریس می شود .
* پس از عمل و در دوران بارداری نیز از آن استفاده می گردد.
   

مضرات عدم مصرف :

* پیشرفت بیماری واریس


نکته: این مدل از جوراب بدون کف می باشد و تا بالای زانو ادامه دارد 

توجه:

  • لازم به ذکر است در تعیین هزینه پستی وزن به صورت میانگین در نظر گرفته شده است. 
  • در صورتی که از اعضای شبکه فروتل باشید این کالا دارای 20 % تخفیف میباشد.

 

قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.