• اشتراک
شعبده باز بادبزن را میبندد و دستی روی آن میکشد بعد از اتمام حرکات نمایشی روی بادبزن شعبده باز آنرا باز میکند . همه در کمال تعجب خواهند دید که بادبزن تکه تکه شده و تکه های آن از هم جدا شده اند!!!
بادبزن همواره جزو وسایل شعبده بازان قدیم چینی بوده و اکثر شعبده بازان چینی از این وسیله در اکثر کارهای خود از آن استفاده میکردند . اما شعبده بازان غربی هم از این مقوله عقب نمانده و این وسیله جالب را وارد دنیای خودشان کرده و توسط آن دست به اجراهای متفاوتی با آن میزنند. 
 
 
قیمت : 29000 تومان
 
 
 
خرید بادبزن جادویی
 

این بادبزن که سایز بزرگ و زیبای دارد وقتی در دست شما روی صحنه باز میگردد جلوه بسیار خوبی داشته و چشمگیر است. ضمن اینکه رنگ و ساخت خوبی در این بازی بکار رفته است تا از دور هم براحتی دیده شود . 

شعبده باز این بادبزن را ابتدا روی صحنه باز میکند و شروع به باد زدن خود می کند. همه خواهند دید که بادبزن کاملا سالم و طبیعی است. شعبده باز چند مرتبه آنرا باز و بسته میکند تا تماشاچیان از طبیعی بودن آن مطمئن شوند.

 
قیمت : 29000 تومان
 
 
 
خرید بادبزن جادویی
 
 

حالا وقتش رسیده که شعبده باز هنر و جادوی خود را نشان دهد. او بادبزن را میبندد و دستی روی آن میکشد بعد از اتمام حرکات نمایشی روی بادبزن شعبده باز آنرا باز میکند . همه در کمال تعجب خواهند دید که بادبزن تکه تکه شده و تکه های آن از هم جدا شده اند. 


- اجرای ساده و روان
- یادگیری روان و سریع
- وسیله آماده اجرا
- بادبزن زیبا و بزرگ
- قابل اجرا برای محافل جشن ها و مجالس 

رنگ :
قرمز
 
روش خرید : برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. برای مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
 
قیمت : 29000 تومان
 
 
 
خرید بادبزن جادویی
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.