• اشتراک
برای تبلیغ وسیع و گرفتن نتیجه سریع از معرفی برند خود ، می توان با چاپ و پخش تراکت ها در سطح شهر همه را به طرف خود ، همراه با سود دهی قابل توجه ای کشیده و لذت یک کار و کسب پر سود را بچشید با ما باشید تا کارها به وفق مرادتان پیش برود .
یکی از راههایی که می توان در مورد طراحی تراکت تبلیغاتی است ، در یک تیتر و نگاه تراکت ها جزو معروف ترین نوع تبلیغات در بین عموم مردم به حساب می آید میتوان گفت تراکت به دلیل قیمت پایین چاپ آن بیشتر فروشنده ها یا صاحبان کسب و کارهای کوچک را به سمت خود کشانده است ، اکثر صاحبان کسب وکار های کوچک این نوع تبلیغات را ، از تبلیغات گران تر از جمله تبلیغات محیطی ، تبلیغات مجله ای و … ترجیح می دهند .
 
تراکت تبلیغاتی از نوع و در کیفیت های مختلفی تشکیل و قابل ارائه و چاپ هستند که هر کدام را میتوانید با توجه به سلیقه ، بودجه یا نیاز خود انتخاب کنید . جنس تراکت ها در قالب تراکت های فوری که به صورت تک رنگ ( سیاه و سفید ) با چاپ دستگاه ریسو در کاغذ های تحریر ( معمولی ) انجام می شود . همچون دیگر جنس ها ، تراکت های تبلیغاتی با کاغذ تحریر 80 گرم به صورت تمام رنگ و با کیفیت بالا ، و در نهایت تراکت هایی با کاغذ تحریر ( معمولی )که بصورت تمام رنگی چاپ می شوند .


گروه رسانه تبلیغاتی بیست برای رفاه حال مردم و برای ارائه کاری بیست و تحویل به موقع برای شما عزیزان در زمینه چاپ تراکتها از همه نوع به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه خدمات می کند و شما مشتری عزیز را برای همیشه راضی نگه می دارد .
قیمت ارائه شده پایه برای
1000 عدد تراکت می باشد ، که برای هر 1000 عدد چاپ تراکت از نوع تحریر80 گرمی با چاپ یک رو می توان سفارش خود را ثبت و در اسرع وقت به دست شما خواهد رسید .


برای سفارش 1000 عدد به بالا می توان قیمت را با تخفیفی عالی و قابل ملاحظه ای گرفته و ارزانتر به چاپ برسانید .

جدول چاپ تراکت A5 
1000 عدد110000تومان
2000 عدد180000تومان
5000 عدد295000تومان

توجه توجه : طبق جدول چاپ تراکت تعداد چاپ تراکت را در سفارش و در فیلد تعداد حتما حتما قید بفرمایید تا تخفیفات اعمال گردد از توجه شما ممنون و سپاسگذارم


از اینکه ما را انتخاب و به ما اعتماد کرده اید تشکر می کنیم
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

  • با خرید 2000 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 180,000 تومان تخفیف خریداری کنید.
    180,000 تومان
  • با خرید 5000 عدد یا بیشتر از این محصول آن را با 295,000 تومان تخفیف خریداری کنید.
    295,000 تومان
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.