• اشتراک
از طرح های زیبا برای کسب و کار خود استفاده کنیم و از کارتهای ویزیت فانتزی با اشکال متفاوت در زمینه کاری خود برای مشخص کردن هویت کاری خود بهره ببریم پس متفاوت باشیم
کارت های ویزیت هویت شماست


کارت ویزیت لمینت مات فانتزی متشکل از یک لایه مقوا گلاسه، یک لایه سلفون مات می باشد.

کارت ویزیت های لمینت مات و براق از جمله کارت ویزیت هایی ست که قالب خورده و تماما دور گرد می شوند. این کارت ویزیت ها نسبت به کارت های سلفون و .. از ضخامت بیشتری برخوردارند و مقاوم ترند. نام گذاری لمینت مات و براق به دلیل روکشی ست که بر روی این کارت ها کشیده می شود. این کارت ها از دوام بالایی برخوردارند و در برابر رطوبت نیز مقاوم ترند.

سایز کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت های لمینت مات و براق در سایزهای متنوعی انجام می گیرد. کارت ویزیت لمینت مات و براق در سایزهای 9×6 , 5.8×5.8 , 8.5×4.8 چاپ می شود.

کارت ویزیت های لمینت فانتزی

کارت ویزیت های لمینت علاوه بر سایز های عنوان شده در قطعه های فانتزی نیز چاپ می شوند. طرح های فانتزی با عنوان های کارت ویزیت لمینت طرح موج یا دو گوشگرد و کارت ویزیت لمینت دایره ای چاپ می شوند.
لمینت دایره ای تنها در جنس لمینت براق چاپ می شود اما لمینت های دو گوشگرد (طرح موج) هم به صورت لمینت براق و هم به صورت لمینت مات ارائه می گردند.

کارت ویزیت های لمینت براق دایره ای

کارت ویزیت لمینت براق دایره ای برای مشاغلی نظیر گل فروشی، آرایشگاه و مشاغلی که نیاز دارند کارتی فانتزی تهیه کنند تا مدت زیادی در میان مصرف کنندگان باقی بمانند مناسب است.

همچنین لوگوهای دایره ای شکل، نظیر لوگوی بیمه ایران بر روی کارت ویزیت های لمینت براق دایره به خوبی می نشیند. چنانچه قصد سفارش این کارت را داشته باشید بهتر است با طراحان دفتر اشل در خصوص نکات طراحی این کارت تماس حاصل فرمایید.


تعداد چاپ جهت ارائه به مشتریان 1000 عدد کارت

تحویل به مشتریان طی 10 روز کاری

فقط با مبلغ 99000تومان برای شما
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.