• اشتراک
کتابی محبوب برای لاغری در میان هنرمندان ترکیه با 200 هزار نسخه فروش به کمک این کتاب در کمتر از 3 روز به انرژی دوران کودکی دست یابید در کمتر از 28 روز 7 کیلو لاغرتر شوید و به شکمی صاف دست یابید ده سال جوان تر و زیباتر شوید و پوستی شفاف تر داشته باشید
  تــــوجــــــــه: اگر مطالب زیر را تا پایان مطالعه نکرده اید این راز را جدی نگیرید!
 
رازی که زندگی من را متحول کرد و ایمان دارم آینده ی سلامتی شما را هم تضمین می کند

 

http://dietban.com/sites/296/slider/12_gunluk_diyet_listesi.jpg


من می توانم آینده ی سلامتی شما را پیشگویی کنم و به شما بگویم که:

 • چگونه در کمتر از 3 روز به انرژی دوران کودکی دست یابید؟
 • چگونه در کمتر از 28 روز 7 کیلو لاغرتر شوید؟
 • چگونه چربی های شکم و پهلو را آب کنید و به شکمی صاف دست یابید؟
 • چگونه 10 سال جوان تر، زیباتر و با نشاط تر به نظر برسید؟
 •  

چند تا سوال از شما می پرسم:

 • آیا از چربی های شکم، پهلوها، ران ها و سلولیت های پشت پایتان خسته شده اید؟
 • آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا همیشه خسته و بی حال و کم انرژی هستید؟
 • آیا نوشابه و نوشیدنی ها ی گاز دار و شیرین مصرف می کنید؟
 • آیا روزانه بیش از 4 فنجان چای یا قهوه می خورید؟
 • آیا سیگار می کشید؟
 • آیا بیش از دو بار در هفته گوشت قرمز مصرف می کنید؟
 • آیا کمتر از دو بار در هفته ماهی مصرف می کنید؟
 • آیا مصرف آب آشامیدنی شما کمتر از دو لیتر در روز است؟
 • آیا اغلب مواقع، احساس نیاز به خوردن شیرینی دارید؟
 • آیا مصرف سبزیجات شما کمتر از دو وعده در روز است؟
 • آیا پس از غذا خوردن دچار نفخ و سوء هاضمه می شوید؟
 • آیا یبوست دارید؟
 • آیا دهان و عرق تان بوی بدی می دهد؟
 • آیا دچار خونریزی لثه یا پوسیدگی دندان هستید؟
 • آیا دچار ریزش مو، شکنندگی ناخن و خشکی پوست هستید؟
 • آیا مکرراً دچار گرفتگی عضلات می شوید؟
 • آیا به کمر درد مزمن مبتلا هستید؟
 • آیا از وزن ایده آل خود فاصله دارید؟
 • آیا چربی های اضافی شما در اطراف کمر و شکم انباشته شده است؟
 • آیا صبح ها به محض بیدار شدن از خواب، احساس خستگی می کنید؟
 • آیا بعد از خوردن ناهار، احساس خستگی و خواب آلودگی می کنید؟
 
اگر پاسخ  شما به سوالات بالا بلی است پس بدن شما اسیدی شده است و ممکن است بیماری های زیر به سراغتان بیاید!
 
http://dietban.com/sites/296/article/chaghi.jpg http://dietban.com/sites/296/article/puki-ostokhan.jpg   http://dietban.com/sites/296/article/%D9%86%D9%81%D8%AE.jpg http://dietban.com/sites/296/article/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C.jpg   
http://dietban.com/sites/296/article/%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AA.jpg http://dietban.com/sites/296/slider/cancer.jpg   http://dietban.com/sites/296/slider/MS-MRI.jpg http://dietban.com/sites/296/article/%D8%AC%D9%88%D8%B4-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA.jpg   
 


اما نگران نباشید!

 • آیا دوست دارید از نفخ و دل پیچه و یبوست رهایی یابید؟
 • آیا دوست دارید یک بار و برای همیشه از شر بیماری ها در امان باشید و به مرگ طبیعی بمیرید؟
 • آیا دوست دارید بدانید چگونه می توانید از ابتلا به بیماری هایی مثل چاقی، فشار خون بالا، کلسترول بالا
 • سرطان، بیماری های قلبی عروقی، MS، پوکی استخوان، سنگ کلیه، دیابت و سایر بیماری ها پیشگیری کنید؟
 • آیا واقعاً دوست دارید که کنترل سلامتی خود را به دست بگیرید؟
 

من قصد دارم دقیقاً به شما نشان دهم که: 

 • چگونه می توانید به احساس فوق العاده ای دست پیدا کنید
 • هیچ وقت احساس خستگی نکنید
 • وزنتان را در حد ایده آل نگه دارید
 • پوستی شفاف و بدنی سالم داشته باشید
 
این برنامه یک روش اثبات شده ی نوآورانه به نام رژیم غذایی قلیایی است که کمک می کند سلامتی خودتان را به شکل کاملاً طبیعی احیا کنید.

 

این برنامه انرژی شما را افزایش می دهد، قدرت تمرکز و وضوح ذهنی شما را بالاتر می برد،                  http://dietban.com/sites/296/Files/Pic/robertoyoung.jpg
قدرت و استقامت بدنی پیدا می کنید، چربی های اضافه ی بدنتان را آب می کنید در حالی که
توده عضلانی شما افزایش پیدا می کند، چشمانتان روشن تر،  پوستتان شفاف تر و قدرت بینایی تان
بهتر می شود. اگر کمی هم ورزش هوازی داشته باشید عملکرد بدنتان بسیار عالی خواهد شد.
به طور خلاصه، شما تمام انرژی و سلامتی از دست رفته ی دوران کودکیتان را بدست می آورید. 
دکتر رابرت او یانگ  نویسنده ی کتاب معجزه ی
PH 

بدن قلیایی شده، زندگی سالم تر، انرژی بیشتر و طول عمر بیشتر را در پی خواهد داشت        http://dietban.com/sites/296/article/robertoyoung.jpg
تعادل اسیدی- قلیایی بدن ما یک عامل تعیین کننده در سلامت جسمی ما است.
هنگامی که شما شروع به شکستن الگوهای تغذیه ای قدیمی خود می کنید در حال بازگشت
به خود واقعی تان هستید و انرژی و شور و نشاطی که سزاوارتان است را بدست می آورید.
آنتونی رابینز ، نویسنده ی کتاب بیدار کردن غول درون 

داستان زندگی من

سلام، من مسعود علی نژاد هستم سال ها پیش از بیماری های مختلفی رنج می بردم و با مراجعه به پزشکان سعی در درمان آن ها داشتم، غافل از اینکه تنها علائم بیماری ام کم رنگ تر می شد و خود بیماری هم چنان پا برجا می ماند. اولین تلاش آگاهانه برای درمان بیماری ام به دوران نوجوانی ام باز می گردد که صورتم پر از جوش های وحشتناکی شده بود و اعتماد به نفسم را از دست داده بودم، خاطرم است که چندین دفترچه درمانی را برای درمان این جوش های زشت تمام کردم و چندین سال گذشت و من باز هم درمان نشدم.
پاهای من همیشه سرد بود و در خانه و حتی در مهمانی ها حتماً باید پتویی روی پاهایم می انداختم تا درد شدیدش آرام گیرد. از اضافه وزن و اندام زشتی که داشتم خجالت می کشیدم، دندان هایم رنگ سفیدی به خود ندیده بود و بوی بد دهانم اطرافیانم را اذیت می کرد. درد و سوزش معده، بسیار آزارم می داد و همیشه نفخ و دل پیچه و یبوست داشتم. در قسمت هایی از بدنم خارش شدیدی داشتم و همه ی این بیماری های جسمی باعث شده بود از نظر روحی نیز آسیب ببینم و دچار بیماری اضطراب فراگیر شوم، تپش قلب و تکرر ادرار، امانم را بریده بود و شب ها تا صبح نمی توانستم بخوابم، رنگ پریده و خسته و منزوی شده بودم. در سن 22 سالگی، حس خستگی را هر روز صبح داشتم، تمام عضلات و مفاصل من آسیب دیده بود از بس که در باشگاه ورزش می کردم و عرق می ریختم. البته چند کیلو وزن کم می کردم و کمی حالم بهتر می شد اما این روش بسیار خسته کننده بود و من هنوز هم احساس خستگی را در طول روز داشتم و همین که از سرکار به خانه برمی گشتم قادر به انجام هیچ کاری نبودم.
تا اینکه یک سخنرانی در زمینه ی تغذیه به دستم رسید، با دقت به آن گوش دادم و تازه فهمیدم که تغذیه چه تاثیری در بیماری و سلامتی انسان ها دارد. کم کم عادت های غذایی خودم را تغییر دادم و آثار شگرف آن را مشاهده کردم. این موضـوع علتـی شد تا مطالعات خودم را در این زمینـه بیشتر کنم و با مطالعه کتاب های متعدد، شرکت در دوره ی طب سنتی، آشنایی با گیاهان دارویی، غذا درمانی، طب اسلامی، خام گیاه خواری و... اطلاعات بسیار جامع و کاملی در این خصوص به دست آوردم.
با مطالعه و انجام رژیم های غذایی مختلف و مفید مانند خام گیاه خواری و تغذیه ی طبیعی متوجه این موضوع شدم که این رژیم ها در حقیقت، با قلیایی کردن بدن به درمان بیماری ها کمک می کنند. من با خام گیاه خوار شدن، قلیایی می شدم اما این شیوه ی تغذیه واقعاً سخت و طاقت فرسا بود و من همیشه چشمانم دنبال غذا بود و همیشه احساس گرسنگی می کردم و در سلسله مراتب نیازهای انسان در قسمت خوراک گیر کرده بودم و نمی توانستم به سایر نیاز هایم بپردازم.
من سعی کردم به عقب برگردم و روند تغییرات زندگی ام را بررسی کنم، من برای داشتن احساس بهتر و کاهش وزنم ورزش زیادی کرده بودم و رژیم های مختلفی گرفته بودم ولی به غیر از احساس نا امیدی و از دست دادن پولم چیزی نصیب من نشده بود. تا اینکه با رژیم غذایی قلیایی آشنا شدم و فهمیدم که ریشه ی همه ی بیماری ها یکی است و به تعبیری دیگر تنها یک بیماری وجود دارد و آن اسیدی شدن است.
آیا من اسیدی شده بودم؟

یکی از سمینارهای آنتونی رابینز را تماشا می کردم که فهمیدم این اتفاق مختص من نبوده و بسیاری از مردم همین مشکل را دارند. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق مردم احساس می کنند که بیماری و کمبود انرژی شان تنها بخشی از روند پیری شان است. جالب این جاست که بسیاری از مردم که مشکلات آزار دهنده جسمانی دارند دچار انحراف در تغذیه شده اند و به همین دلیل، احساس خوبی را که در زمان کودکی داشته اند دیگر ندارند. در واقع آنها روز به روز در حال خوردن غذاهای خطرناک و مضر هستند و اغلب از داروهای شیمیایی استفاده می کنند.
اجازه بدین سوالی از شما بپرسم. آیا شما فکر می کنید که دارو پاسخ مناسبی برای مشکلات سلامتی شماست؟ البته که نه. اگر قرص و دارو یا سحر و جادو پاسخ مناسبی بود، در حال حاضر شما احساس خیلی بهتری داشتید. برای سال های زیادی علم پزشکی نقشی که رژیم غذایی می تواند در سلامتی و بیماری  انسان ها بازی کند را نهی می کرد. اما اخیرا تاکید زیادی به خوردن غذاهای سالم برای پیشگیری از بیماری ها می شود. یکی از کشفیات هیجان انگیز، تاثیری است که مواد غذایی بعد از هضم شدن، در سطح PH مایعات داخلی بدن می گذارند و آن را اسیدی یا قلیایی می کنند.
کمی قلیایی شدن، برای سلامتی بسیار مفید است.
صرف نظر از اینکه شما چقدر فعالیت دارید و چقدر در خوردن خود احتیاط می کنید اگر نتوانید تعادل اسیدس- قلیایی بدن خود را حفظ کنید احساس خوبی در زندگی نخواهید داشت و بیماری بر شما غالب خواهد شد. مشکل اینجاست که اکثر غذاهای مصرفی ما اسید زا هستند و تجمع این اسیدها در نهایت باعث تخریب ارگانهای اصلی بدن ما می شود. ما مجبور هستیم که بدن خود را به کار کمتر و مطلوب تر دعوت کنیم، اسیدی شدن زمینه را برای ابتلا به بیماریهای مزمن فراهم می کند که در حال حاضر بیش از نیمی از جمعیت جهان را درگیر کرده است.
اگر شما اغلب احساس خستگی می کنید این نشانه ی محکمی بر اسیدی شدن بدنتان است و باید با خوردن غذاهای قلیایی با اسیدیته بدن مقابله کنید. خوردن غذاهایی قلیایی به تعادل شما کمک خواهد کرد در غیر این صورت باید منتظر یک زندگی بی کیفیت و گرفتار بیماری های مزمن تا زمان مرگ باشید.
خوشبختانه برنامه ای قدرتمند و ساده برای حل این مشکل وجود دارد. این برنامه تضمین شده است و به شما نشان دهد که چگونه با اصلاح تعادل اسیدی- قلیایی بدن، می توانید سلامتی از دست رفته ی خود را باز گردانید. این برنامه راه های عملی برای تغییر سبک زندگی و آزاد کردن قدرت نهفته ی بدن را نشان می دهد. روشی ساده و قابل اجرا و متفاوت تر از آنچه که تا کنون دیده اید.
همه ی این اتفاقات زمانی رخ می داد که سبک زندگی خودم را برای همیشه تغییر می دادم.
هنگامی که از تخریب سلول های بدنم بر اثر اسیدی شدن آگاه شدم این رژیم را اجرا کردم، اولین اولویت من حذف مواد زائد اسیدی از بدنم شد.

بعد از 28 روز:
نمی تونستم باور کنم که بدنم چقـدر دارد تغییـر می کند، چربـی های بدنـم آب می شد و من احساس فوق العاده ای داشتم، پر از انرژی بودم،7 کیلو سبک تر شده بودم و درد و رنج من به طور کامل ناپدید شده بود. دیدن نتایج فوق العاده به من انگیزه می داد، بنابراین من با رژیم غذایی قلیایی ماندم و تغییرات کوچکی در سبک زندگی خودم ایجاد کردم، من فقط غذاهای قلیایی بیشتری به رژیم ام اضافـه کردم با این حال احساسم هر روز بهتـر و بهتـر می شد و بیماری هایـم یکی پس از دیگـری درمان می شد. از طرفی، مجبور به شمارش کالری، کربوهیدرات، چربی، پروتئین و یا هر چیزی شبیه به آن نبودم. بنابرایـن حق انتخاب داشتـم و غذا خوردن برایم واقعا آسان و لذت بخـش بود. آنچـه من را به این رژیـم علاقه مند می کرد این بود که من هنوز هم می توانستم کربوهیدرات، ماهی، گوشت، و دیگر مواد غذایی را بخورم و مجبور نبودم به یک گیاه خوار صرف تبدیل شوم و خود را از لذت خوردن گوشت محروم کنم. حتی می توانستم وقتی با دوستانم هستم بدون اینکه رژیمم را به هم بزنم، ناپرهیزی کنم و هم رنگ جماعت باشم. غذاهای قلیایی حس چشایی من را بیدار کرد و من بهتر می توانستم عطر و طعم طبیعی غذاها را تشخیص دهم و زمانی که با همکاران به رستوران می رفتم انتخاب من را راحت تر و بهتر می کرد.
فست فود را فراموش کردم
من واقعا نیازی به خوردن فست فود در خودم احساس نمی کردم و فقط به فکر قلیایی کردن خودم بودم. من نمی خواستم قهوه و یا نوشابه بخورم و بیشتر آب می خوردم. می دانم که تغییر عقیده خیلی سخت است به ویژه که من هر روز به نوشیدن نوشابه عادت داشتم.
وزنم را ثابت نگه داشتم!
من به مدت طولانی از درک این که چه چیز گران بهایی یافته ام غافل بودم، چیزی که بتوانم آن را با افرادی که شرایطی مثل من داشتند به اشتراک بگذارم.
من مقالات و تحقیقات بسیار زیادی را درباره ی رژیم قلیایی مطالعه کردم تا آنجا که می توانم درباره ی غذاهای قلیایی و رژیم قلیایی توضیحات جامعی در اختیار شما بگذارم.
پس از اینکه:
 • کتاب ها و آثار نویسندگان و دانشمندان زیادی را در این رابطه مطالعه کردم
 • در سمینار ها، دوره ها و سخنرانی های متعددی در زمینه ی تغذیه شرکت کردم
 • آزمایشات مختلفی روی خودم و خانواده ام انجام دادم
 • تجربیات گران بهایی کسب کردم و یکی از بهترین، اثربخش ترین و پر فروش ترین کتاب های نوشته شده در این زمینه را برایتان آماده کردم.
 

http://dietban.com/sites/296/Files/Pic/%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D9%82%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg


ناشر: محقق اردبیلی

دسته: کتاب‌های رژیم و تناسب اندام

تعداد صفحات: 172

زبان: فارسی

فرمت: چاپ فیزیکی

تاریخ انتشار: 1396

شابک: 978-600-344-379-2
 

 توضیحاتی در مورد رژیم غذایی قلیایی از زبان مترجم کتاب 


نمونه ای از اثر بخشی این رژیم غذایی در میان کاربران سایت 

مطالعات موردی زیر می تواند قدرت این رژیم را درنتیجه گیری سریع تر و آسانتر از آن آشکار کند.
 

سلام مسعود عزیز
من می خواستم به شما بگویم که چقدر از آشنایی با رژیم غذایی قلیایی خوشحالم. تمام زندگی من به این دلیل تغییر کرده است. شاید باورتان نشود، اما من آن شب احساس وحشتناک داشتم و از خدا خواستم به من کمک کندکه من رو به سایت شما هدایت کرد.
پس از مطالعه رژیم غذایی قلیایی متوجه شدم که هر چیزی که من در دهانم می گذاشتم، مواد غذایی اسیدی بوده است.
با اجرای این رژیم، من احساس می کنم هر روز بهتر و بهتر می شوم و انرژی ام 10 برابر بیشتر شده است.
ناصر از تبریز

سلام آقای علی نژاد
من احساس فوق العاده ای دارم از اینکه دیروز تولد 82 سالگی ام را جشن گرفتم. حدود 20 سال پیش بازنشسته شدم و سبک زندگی ام را تغییر دادم و رژیم غذایی ماکروبیوتیک را برای خود برگزیدم، آن موقع این رژیم برایم خوب بود. اما با رژیم غذایی قلیایی چیزهایی که از من رخت بربسته بود را دوباره به دست آوردم.
من از داشتن شکمی بزرگ رنج می بردم و تپش قلب داشتم که با رفتن به رختخواب بیشتر می شد، فشار خون و کلسترولم بالا بود و بینایی ام روز به روز بدتر می شد، سوء هاضمه داشتم و همه به من می گفتند از علائم پیری است و کاملاً طبیعی است.
وقتی عادت غذایی ام را تغییر دادم و غذاهای اسیدی کمتر و قلیایی بیشتری خوردم به مرور شکمم آب شد و در مدت 3 هفته فشار خون و کلسترلم پایین آمد و گردش خون در پاها و انگشتان پاهایم بهبود یافت و دیگر سردی پاهایم را نداشتم، تپش قلبم خوب شد و جالب اینجاست که وقتی برای گواهینامه رانندگی به تست بینایی مراجعه کردم دیدم نزدیک 10/10 بود. من هر روز با انجام ورزش های هوازی اکسیژن بیشتری به بدنم می رسانم.
به نظر می رسد بدنم در حال تغییر است و روز به روز بهتر می شود ، پوستم شفاف تر شده و لکه های روی پوستم  کم رنگ تر شده است، هوس خوردن غذاهای اسیدی مثل لبنیات و شیرینی جات و گوشت و الکل را ندارم در صورتی که قبلاً مصرف می کردم، در یک کلام می توانم بگویم که به زندگی کردن علاقه مند شده ام.
حاج حمید از تهران

جناب علی نژاد عزیز
از شما بابت اینکه با من در تماس بودید و تلاش کردید بیماری ام بهبود یابد تشکر می کنم. من 10 سال است که به دلیل سکته ی مغزی روی ویلچر هستم و از طرفی از بیماری سارکوئیدوز رنج می برم. طی این سال ها بدن من واقعاً ضعیف شده بود و محکوم به اجرای رژیم قلیایی بودم.
از زمانی که این رژیم را شروع کردم احساسم تا حدودی بهتر شده است و از شدت درد من کاسته شده است و امیدوارم حالم از این هم که هست بهتر شود.
وحید از اصفهان

من قبل از پرداختن به رژیم غذایی قلیایی از مشکلات ریفلاکس اسید معده رنج می بردم، در ابتدا برای خرید محصول شما مردد بودم اما بعداً تصمیم گرفتم به معلومات خودم اضافه کنم و این محصول با ارزش را خریداری کنم. در قسمتی از کتاب درباره ی رابطه ی بین بیماری سرطان و اسیدی شدن اطلاعات جدید و بسیار ارزشمندی داده شده بود که تصمیم گرفتم ان ها را با تعدادی از بیماران سرطانی به اشتراک بگذارم.
به نظر من این محصول نه فقط یک رژیم بلکه آموزشی اساسی برای تغییر سبک زندگی مردم است، بسیاری از مردم از بیماری های مزمن و مشکلات چاقی رنج می برند ولی آگاه نیستند که با این روش های ساده می توانند پاسخ تمامی مشکلات خود را بیابند.
دو عامل باعث شد من این محصول را خریداری کنم یکی احساس بسیار بدی که به خاطر ریفلاکس داشتم و دیگری ترس از ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت و از همه مهم ترسرطان که پدر و مادر من را از پا درآورده بود. همه ی فامیل های من از بیماری های مزمن رنج می بردند به جز عمه ام که گیاه خوار بود و من نمی خواستم مثل آن ها باشم.
تغییراتی که با اجرای این رژیم در من ایجاد شد:

 • سوزش معده و رفلکس اسید از بین رفت
 • 17 کیلو لاغرتر شدم
 • کلسترولم از 240 به 102 کاهش یافت
 • بیماری کاندید یازیس کامل از بین رفته
 • سینوزیتم بهبود یافت
 • انرژی ام بیشتر شده و هر روز ساعت 5 صبح از خواب بیدار می شوم در حالی که قبلاً ساعت 7 به سختی از خواب بیدار می شدم.
 • شب ها مثل یک کودک براحتی خوابم می گیرد.
 • بوی بد دهانم برطرف شده
 • خارش پوستم بعد از 21 سال بهبود یافت.
 • بوی بد عرقم از بین رفته
 • این اولین زمستانی است که دچار آنفلوآنزا و برونشیت نشده ام.
 • حافظه ام خیلی بهتر شده است.

ما قطعا باید با آموزش صحیح بتوانیم غذاهای آشغال و سمی را از زندگی خود حذف کنیم و به سمت قلیایی شدن پیش برویم.
بسیار سپاسگزارم- مریم از تهران

با سلام
من از خستگی شدید، حساسیت به گلوتن، بیماری روزاسه و پرکاری تیروئید رنج می بردم با اینکه من سعی می کردم فعالیت فیزیکی هم داشته باشم.
من در دوره ای ساعت های طولانی سر کار بودم و استرس زیادی را متحمل می شدم و عادت های غذایی ام بسیار بد شده بود. تا اینکه یکی از دوستانم رژیم غذایی قلیایی را پیشنهاد کرد که برای کاهش کلسترول و فشار خون خود بهره برده بود. من این رژیم را اجرا کردم و الآن خستگی ام تا حدود زیادی بهبود یافته و بیماری روزاسه ام هم به کلی درمان شده است.
بسیار ممنون از اینکه اطلاعات خوبی در اختیار ما می گذارید.
محمد از رشت

 
 
با تهیه ی این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنم؟
 
 • با چند گام ساده می توانید اثرات شگفت انگیز این رژیم را در 3 روز اول مشاهده کنید.
 • روش هایی خواهید آموخت که بدون هیچ نگرانی لاغر بشوید و مهم تر از آن لاغر بمانید
 • چگونه در کمتر از 28 روز به تناسب اندام دلخواه خود برسید
 • چگونه به راحتی میزان اسیدی بودن خود را تشخیص داده و نسبت به دفع آن اقدام کنید.
 • چگونه به راحتی وزن کم کنید بدون اینکه مجبور باشید گیاه خوار شوید و خود را از لذت خوردن گوشت محروم کنید!
 • راز ترکیب مواد غذایی را خواهید آموخت که سلامتی و نشاط را به شما هدیه خواهد داد.
 • سریع ترین راه ها برای قلیایی شدن و رسیدن به سلامتی را خواهید آموخت.
 • چگونه با هوس خوردن غذاهای اسیدی مقابله کنید بدون اینکه خودتان را به زحمت بیندازید.
 • چگونه می توانید PH بدن خود را متعادل کرده و از بروز بیماری ها جلوگیری کنید و یا حتی بیماری ها را درمان کنید.
 • راز تاثیر خوردن آب قلیایی بر سلامتی بدن را خواهید آموخت.
 • چگونه رژیم های غذایی معمول، ما را بیمار، خسته و چاق می کنند؟
 • چرا کالری مشکل ساز نیست بلکه این اسید است که مشکل ساز است؟
 • چگونه با سم زدایی به انرژی بیشتر، پوست شفاف تر و موهای پرپشت تر دست می یابید؟
 • چگونه عدم تعادل PH، موجب پیشرفت بیماری می شود؟
 • بیماری ها چگونه در محیط قلیایی بهبود می یابند؟
 • چگونه با قلیایی شدن از ابتلا به بیماری هایی مانند چاقی، فشار خون بالا، کلسترول بالا، سرطان، بیماری های قلبی عروقی، MS، پوکی استخوان، سنگ کلیه، دیابت و سایر بیماری ها پیشگیری کنیم؟
 • چگونه با قلیایی شدن سرعت روند پیری را کاهش دهیم و عمر طولانی تر و لذت بخش تری داشته باشیم؟
 • چگونه بدون استفاده از داروهای شیمیایی زندگی کنیم و به مرگ طبیعی بمیریم؟

  http://dietban.com/sites/296/article/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C.jpg
 
 
آیا می توانم از عناوین کتاب رژیم قلیایی مطلع شوم؟ 
 
 • چه ارتباطی بین اضافه وزن و اسیدی بودن بدن وجود دارد؟
 • افزایش اسید چگونه ذخیره ی چربی در بدن را افزایش می دهد؟
 • قلیایی شدن چه ارتباطی با لاغری دارد؟
 • فرآیند اسیدی شدن چیست؟
 • PH چیست؟
 • چرا ما انسانها همانند یک باطری هستیم؟
 • سرطان چه ارتباطی با اسیدی شدن بدن دارد؟
 • چرا کلسترول بد، خوب است؟!
 • پوکی استخوان چه ارتباطی با اسیدی شدن بدن دارد؟
 • اسیدی شدن چگونه موجب سندروم پای بی قرار می شود؟
 • چرا تمام بیماری ها با اسیدی شدن بدن ارتباط دارند؟
 • اسیدی شدن چگونه مقاومت به انسولین را در سلول ها افزایش می دهد؟
 • اسیدی شدن چگونه موجب ایجاد دیابت می شود؟
 • راه های رهایی از اسیدی شدن بدن چیست؟
 • پسماند های اسیدی چگونه از بدن دفع می شوند؟
 • نقش دستگاه های تامپونی بدن در دفع پسماند های اسیدی چیست؟
 • نقش مواد غذایی فیبردار در قلیایی کردن بدن چیست؟
 • چرا آب کردن چربی های شکم و پهلو سخت است؟
 • چرا به هنگام اسیدی شدن، چربی ها در اطراف کمر انباشته می شوند؟
 • ارتباط سنـدروم متابولیـک و چربی های اطراف کمر چیست؟
 • چرا مصرف پروتئین حیوانی موجب افزایش حجم ماهیچه ها نمی شود؟
 • چرا نباید خورن شام را به تاخیر انداخت؟
 • چگونه در خواب وزن کم کنیم؟
 • چگونه هورمون چربی سوز را به کار واداریم؟
 • چرا چربی سوزی موجب اسیدی شدن می شود؟
 • کدام مواد غذایی محیط بدن را اسیدی می کنند؟
 • چرا نباید هر روغنی را مصرف کرد؟
 • بهترین روغن ها برای مصرف در رژیم قلیایی کدام ها هستند؟
 • چرا گوشت ماهی در مقایسه با سایر گوشت ها مفید تر است؟
 • قندی شدن یا گلیکاسیون چیست؟
 • سرخ کردنی ها چگونه موجب گلیکاسیون می شوند؟
 • چرا قند میوه ها نسبت به قند ساده بیشتر و سریعتر موجب پیری می شود؟
 • کدام ماده ی غذایی بیشترین نقش را در اسیدی کردن بدن ایفا می کند؟
 • چرا ...... را عامل اصلی ابتلا به سرطان اعلام نمی کنند؟
 • لبنیات چگونه موجب اسیدی شدن بدن می شوند؟
 • چرا باید حساسیت غذایی را جدی گرفت؟
 • حساسیت به گلوتن و ارتباطش با بیماری های آلزایمر، اوتیسم و ام اس چیست؟
 • چرا نمک برای بدن مفید است؟
 • تاثیر نمک در ارتباط الکتریکی بین سلول ها چیست؟
 • یک رژیم ایده آل قلیایی به چه شکلی است؟
 • اهمیت آب قلیایی در چربی سوزی چیست؟
 • چگونه در خانه آب قلیایی تهیه کنیم؟
 • چرا نباید آب میوه مصرف کرد؟ حتی اگر طبیعی باشد؟
 • تشنگی چگونه موجب گرسنگی می شود؟
 • 12 قانون طلایی برای خوردن آب چیست؟
 • تفاوت بین نمک طبیعی و نمک سفره چیست؟
 • چرا مصرف نمک طبیعی موجب فشار خون نمی شود؟
 • نقش کلر نمک سفره در اسیدی کردن بدن چیست؟
 • منظور از روغن مفید چیست؟
 • تفاوت بین روغن های امگا 3 و امگا 6 در چیست؟
 • چرا مصرف زیاد گوشت منجر به چاقی و پوکی استخوان  می شود؟
 • چگونه از مضرات مصرف گوشت بکاهیم؟
 • حساسیت به شیر و عدم تحمل لاکتوز چه تفاوتی باهم دارند؟
 • منابع غیر حیوانی کلسیم کدام ها هستند؟
 • نقش مواد غذایی تخمیری در اسیدی کردن بدن چیست؟
 • مصرف چه میوه هایی در رژیم قلیایی مجاز است؟
 • چرا سبزیجات باید به شکل خام مصرف شوند؟
 • مضرات پخت سبزیجات چیست؟
 • چگونه می توانیم میزان PH بدنمان را اندازه گیری کنیم؟
 • علائم اسیدی بودن بدن چیست؟
 • 10 گام طلایی برای ورود به تغذیه قلیایی چیست؟
http://dietban.com/sites/296/article/%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C.jpg   http://dietban.com/sites/296/article/asidi-ghalyayi.jpg
  
این محصول برای چه کسانی مناسب است ؟
 
 • کسانی که به فکر ارتقای سطح سلامت خود هستند
 • کسانی که از اضافه وزن و کمبود وزن رنج می برند
 • برای کودکان و مادران شیرده
 • کسانی که از بیماری های پوستی، قلبی- عروقی، دیابت، پوکی استخوان، سرطان، فشار خون
 • چربی خون، نقرس، سنگ کلیه، MS و سایر بیماری مزمن رنج می برند
 • کسانی که می خواهند یک بار و برای همیشه از شر یبوست خلاص شوند
 • کسانی که عرق و دهان بد بویی دارند
 • کسانی که می خواهند جوان تر، زیباتر و با نشاط تر به نظر برسند
 • کسانی که از خستگی مفرط رنج می برند
 • کسانی که از پرکاری و کم کاری تیروئید رنج می برند
 • دانشجویانی که می خواهند حافظه ی قوی تری داشته باشند
 • ورزشکارانی که می خواهند اندامی ورزیده تر داشته باشند
 • کسانی که می خواهند در دوران پیری به آلزایمر و پارکینسون مبتلا نشوند
 • کهنسالانی که زندگی برایشان سخت و طاقت فرسا شده است
 • کسانی که می خواهند بیشتر بدانند و به اطرافیان خود کمک کنند
استراتژی ها و تکنیک های این دوره برای طیف گسترده ای از مردم در هر سطحی از سلامت، سن، جنس و وزن مناسب است. تمام مواردی که شما برای تغییر سبک زندگی خود و دست یابی به سلامتی و سطح بالای انرژی نیاز دارید در این برنامه گنجانده شده است، این برنامه سیستمی گام به گام است که می توانید با مراجعه به فصل 8 کتاب، این 10 گام ساده را مشاهده کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 آیا این محصول ارزش آن را دارد که برای خریدش هزینه و وقتم را صرف کنم؟ 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
من این محصول را برای مدت محدودی با قیمت 15.000 تومان در اختیار شما قرار می دهم، اگر نگاهی به آموزش های موجود در این محصول داشته باشید مطمئن هستم متوجه این موضوع می شوید که قیمت این محصول خیلی ارزان تر از قیمت واقعی آن هست ، 15 هزار تومان برای محصولی که تمام بیماری های من را درمان کرد و اطمینان دارم سلامتی شما را هم متحول خواهد کرد و جوانی و زیبایی را به شما هدیه خواهد داد مبلغ ناچیزی است، مبلغی معادل قیمت یک شام در یک رستوران معمولی!تا زمانی که خود شما دست به کار نشوید و اقدامی انجام ندهید، همچنان خبری از سلامتی، تناسب اندام، زیبایی و جوانی هم نخواهد بود و از اینکه نمی توانید به اهداف و آرزوهای خود برسید رنج خواهید برد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 آیا واقعاً وقت آن نرسیده که دست به کار شوید و با سفارش این کتاب، کاری برای آینده ی سلامتی خود انجام دهید؟

کدام مسیر را انتخاب می کنید؟

سلامتی یا بیماری؟

http://dietban.com/sites/296/Files/Pic/kilo-vermek-icin.png
 
آیا 15 هزار تومان برای تهیه ی کتابی که سلامتی آینده ی شما را تضمین می کند مبلغ زیادی است؟ 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
من واقعاً از چاقی و بیماری های دیگرم خسته شده ام
من آماده ام تا کتاب رژیم قلیایی را از طریق پست دریافت کنم
من آماده ام به سلامتی کامل و انرژی فراوان دوران کودکی ام دست یابم
من می دانم که این محصول برای اولین بار در ایران و به صورت 100 تضمینی ارائه شده است.  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
می خواهم این کتاب فوق العاده ارزشمند را خریداری کنم
 
 
 
خرید کتاب رژیم قلیایی - راز درمان تمام بیماری های من
تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :

 • با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
  10 %
 • با خرید 15 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 15 % تخفیف خریداری کنید.
  15 %
 • با خرید 20 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
  20 %
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.