• اشتراک
گلدان آکواریوم دارای بدنه ای بسیار شفاف است و مخزن آبی با طراحی عالی دارد که تعویض آب را بسیار آسان کرده است.
انسان به صورت فطری زیبایی را دوست دارد و همواره سعی می کند خود و محل زندگی خود را زیبا تر کند.
زیبایی محیط زندگی نه تنها به خود انسان آرامش و حس خوبی می دهد بلکه باعث می شود که دیگران نیز نسبت به ما مثبت فکر کنند.
یکی از ابزار دکوری که محیط اطراف ما را زیبا تر جلوه می دهد آکواریوم است. آکواریوم که در بردارنده ماهی و موجودات آبزی است طراوت و سرزندگی را با خود با محیط ما می آورد و زیبایی خاصی به فضای اطراف ما می دهد.
یکی دیگر از وسایلی که انسان با آن به محیط زندگی خود طراوت و تازگی می بخشد گلدان است. با پیشرفت صنعت و افزایش جمعیت انسان ها کمتر می توانند در محیط های طبیعی بکر حضور پیدا کنند و اغلب در آپارتمان ها زندگی می کنند و نیاز است که در محیط زندگی خود گیاه نیز داشته باشند و همین امر سبب شده تا انسان گیاه را به شکل گلدان استفاده کند.
محصولی که ما به شما معرفی میکنیم گلدان آکواریوم است .
گلدان آکواریوم یا همه گلدان آکواریومی ترکیبی زیبا و منحصر به فرد از گلدان و آکواریوم است که به شکل زیبایی ساخته شده است. گلدان آکواریوم ساخته شده از پلی کربنات و مقاوم و با کیفیت بالایی تهیه شده است و همین موضوع باعث ماندگاری بالای گلدان آکواریوم می شود.
گلدان آکواریوم دارای بدنه ای بسیار شفاف است و مخزن آبی با طراحی عالی دارد که تعویض آب را بسیار آسان کرده است. با استفاده از گلدان آکواریوم می توانید دکور محل زندگی خود را طراوت بخشید و طراوت را به محیط اضافه کنید.
گلدان آکواریومی موجود در جمعه بازار بهترین و با کیفیت ترین گلدان آکواریومی موجود در بازار است.
 
*توجه : بسته ای شامل کود مخصوص جذب رطوبت در این گلدان آکواریومی وجود دارد که باید آنرا در زیر خاک گلدان ریخت. این کود آب اضافی که شما به گلدان می دهید جذب می کند و از پوسیدگی ریشه گیاه جلوگیری می کند و در زمانی که گیاه نیاز به آب دارد به گیاه رطوبت می دهد.
 
پیرو سوالات مکرر شما عزیزان مبنی بر اینکه این گلدان همراه با گل می باشد یا خیر باید عرض کنیم که گلدان خالی می باشد و شما عزیزان متناسب با سلیقه خود باید گل آنرا انتخاب کنید.
 
 
فانتزی و شیک
مناسب استفاده برای شب عید
قابلیت شستشوی راحت
ابعاد آکواریوم 15 سانتی متر در 15 سانتی متر
تولید شده از پلی کربنات
شفاف بودن آکواریوم
دارای جایی برای قرار دادن گلدان
دارای کیفیتی عالی
طراحی شده به صورت خلاقانه
دکوری زیبا برای منزل و محل کار
دارای سوراخ برای تنفس آسان ماهی ها
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.