• اشتراک
گیره رفع خروپف (خرپف) ساخت کشور ژاپن
گیره رفع خروپف (خرپف) ساخت کشور ژاپن
قیمت محصول اصل : 6000 تومان
تعداد : 1 دستگاه ساخت ژاپن
90 اتو موی چرخشی اینستایلر In Styler
وسیله ای ساده و موثر – امتحان کنید !
ساخته شده با مواد کاملا بهداشتی و مطمئن
حدود 40 درصد مردان و 25 درصد زنان در خواب خر و پف می کنند. اگر شما خر و پف می کنید، مطمئناً هنگام نفس کشیدن در خواب صداهای عجیبی از دهانتان بیرون می آید.
حدود یک سوم انسان هایی که بین 55 تا 84 سال سن دارند، خر و پف می کنند. بر خلاف آنچه اکثر مردم تصور می کنند، خر و پف کردن یک مشکل است و می تواند در برخی موارد نشان دهنده مشکلات جسمی باشد. اما مسئله مهم این است که شما می توانید با بکار بردن گیره خر و پف از این عارضه جلوگیری کنید و خواب راحتی را برای خود و اطرافیان به ارمغان بیاورید
چرا خروپف یک مشکل است؟
خروپف گاهی اوقات می‌تواند تنها نشانه یک مشکل جدی‌تر باشد. افرادیکه خروپف می‌کنند باید جهت نفی مشکلات دیگر از قبیل آپنه خواب، مشکلات دیگر در خوابیدن، یا مشکلات تنفسی وابسته به خواب بررسی شوند. اگر خروپف کننده به طور طبیعی می‌خوابد و خروپف می‌کند، پس خروپف تنها برای همسر یا اعضاء خانواده یک مشکل است! در واقع، خروپف کردن اغلب خواب اعضاء خانواده یا همسر را بیش از آنچه خروپف کننده را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مختل می‌کند.
اغلب همسران افراد خروپف کننده ترک اتاق خواب (یا مجبور کردن خروپف کننده به ترک اتاق خواب) را در بیشتر شب‌های هفته گزارش می‌کنند.
خروپف کردن ممکن است یک مشکل پزشکی نباشد اما می‌تواند یک مشکل اجتماعی قابل توجه برای خروپف کننده و مشکل خواب و استراحت برای همسر فرد یا اطرافیان شود.
پس دیگر نگران این معضل نباشید
اگر همسر و خانواده شما از صدای ناهنجار خروپفتان رنج می کشند
این محصول فوق العاده به شما کمک میکند تا این مشکلات را رفع کنید
باور داشته و امتحان کنید.
این گیره هیچ خطر و عارضه ای ندارد و از جنس سیلی*** بوده و در جلوی بینی قرار گرفته و موجب تنفس و خواب راحت فرد میشود.
جهت خرید عمده و کلی تماس بگیرید.
حتما توجه کنید: بر خلاف سیستم ها و فروشگاه های دیگر و به خاطر احترام و حفظ حریم شخصی شما و جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ، نام کالای خریداری شده شما بر روی بسته ارسالی درج نخواهد شد !
و در قسمت پیام میتوانید عنوانی را که میخواهید محصول با آن نام برای شما ارسال شود را ذکر فرمایید.
قیمت محصول اصل : 6000 تومان
تعداد : 1 دستگاه ساخت ژاپن
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر