• اشتراک
فروش مجموعه سریال خاطره انگیز و محبوب جنگجویان کوهستان با کیفیت عالی و دوبله فارسی شبکه نمایش,خرید پستی فیلم جنگجویان کوهستان (لینچان)

سریال جنگجویان کوهستان

جنگجویان کوهستان ( لینچان) نام سریالی است ژاپنی که بر اساس یکى از شاهکارهای ادبیات کلاسیک چین به نام کنارهٔ آب یا شوئی خو جوئن اثر شی نایان و لو گوانجونگ نوشته شده است و داستان 108 قهرمان را نقل می کند که از سرتاسر چین در مکانی به نام لیانگشان پو گرد‌هم آمده و علیه ظلم و فساد حکومتی قیام می‌کنند و جاودانه می‌شوند. این سریال 26 قسمتی را شبکهٔ تلویزیونی نیپون یا به اختصار ان اچ کی تولید نموده و از سال 1973 تا 1974[1] از همین شبکه در ژاپن پخش شده است و پس از آن بین سال‌های 1976 تا 1980، کشورهای انگلستان[2] ، فرانسه، هلند، اسپانیا و آلمان غربی اقدام به نمایش آن کرده‌اند.

داستان سریال جنگجویان کوهستان:

108 قهرمان عدالـــت طلب برای مبارزه با ظلم و بی عدالـــتی در منطقه کوهستانی لیان شامپو جمع میشوند و با رهبری لینچان و جنگاوران بسیاری مانند هوسانیانگ(تنها زن جنگجوی گروه) شیچین 9اژدها، تایسانگ پرنده ، یانچی صورت آبی، هوایانگ تیرانداز، تینیو ، شکارچی پلنگ ، لوتا ، برادران ماهیگیر و … به مبارزه با لشکر کائوچیو که نخست وزیری ظالم است می روند و در هر قسمت ماجراهای زیبا وپرهیجانی را رقم میزنند . این سریال محصول مشترک چین و ژاپن میباشد.
مشخصات فیلم جنگجویان کوهستان:
زبان : دوبله فارسی
تعداد دیسک :6 عدد DVD
کیفیت صدا و تصویر:عالی
فرمت:خانگی
پخش جدید از شبکه نمایش
ش.م:155/101244
قابلیت ارسال نظر غیرفعال شده است.