• اشتراک
آموزش كمك هاي اوليه در تمامي موقعيت ها به زبان فارسي
""" حادثه خبر نمی کند! ""
شاید برای شما هم تاکنون اتفاق افتاده باشد که حادثه ای در نـزدیــکـی شما برای فرد یا افرادی رخ دهد و موجب جراحت و خطرات جدی برای افراد شود.
درچنین شرایطی شما چه وظیفه ای در قبال آسیب دیدگان دارید؟ در بسیاری از موارد تماس با مرکز اورژانس کافی نیست چرا که این احتمال وجود دارد که مصدومین از شدت جراحت تا زمان رسیدن اورژانس دوام نیاورده و فوت کنند و یا اوضاع جسمی وخیم تری پیدا کنند. در صورتی که در چنین شرایطی قرار بگیرید و اطلاعات کافی در زمینه کمک های اولیه نداشته باشید ، اولین مشکلی که حادث می شود ترسیدن و گیج شدن شخصی است که می تواند به مصدومان کمک کند...
اما درصورتی که فردی که در محل حادثه به هردلیلی حضور دارد ، از چگونگی انجام کمک های اولیه تا رسیدن مأمورین اورژانس مطلع باشد می تواند آسیب دیدگان را از خطر مرگ نجات دهد.
فیلم آموزشی کمک های اولیه کمک شایانی به یادگیری این کمک های اولیه حیات بخش می نماید. با دیدن این فیلم آموزشی از این پس قادر خواهید بود تا در صورت بروز حادثه و آسیب دیدن افراد مختلف ، به موقع و با توجه به اصول کمک های اولیه به افراد آسیب دیده کمک رسانی کرده و آنها را از خطر مرگ حتمی نجات دهید.
مشاهده این فیلم آموزشی به همه افراد توصیه می گردد.
این مجموعه آموزشی به زبان فارسی می باشد.
شماره مجوز: 155/40312
این مجموعه مفید در یک CD برای شما ارسال می شود.
آموزش کمک های اولیه در تمامی موقعیت ها به زبان فارسی
CD مولتی مدیا
دانستن اصولی کمک های برای همگان واجب است.
شامل:
- احیای قلبی در هنگام حملات قلبی
- احیای ریوی
- سوختگی ها
- مسمومیت ها
- صدمات استخوانی و عضلانی
- خفگی ها و غرق شدن ها
- زخم و خونریزی ها
- شوک و غش کردن
- صرع
- سرمازدگی و یخ زدگی
- گرمازدگی
- رعد و برق
و...
به صورت مولتی مدیا
شماره مجوز: 155/40312
"
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر