• اشتراک
در این نسخه ابزارهای متعدد زیادی برای استفاده کاربران قرار داده شده است
"این نسخه از این نرم افزار ویژگی های بسیار متنوع و زیادی را دارد. در این نسخه ابزارهای متعدد زیادی برای استفاده کاربران قرار داده شده است که به وسیله آن ها کاربران به راحتی قادر به طراحی و ساخت تصاویر مختلف گرافیکی خواهند بود.
معرفی برخی از ویژگی های جدید نرم افزار Adobe Photoshop CS3 Extended 10.0 Middle East :
- قابلیت تایپ مستقیم فارسی و سایر زبان های آسیایی : قابلیت منحصر به فردی که تنها در نسخه های Middle East فتوشاپ قرار دارد که کاربران فارسی زبان بدون نیاز به نرم افزار کمکی ( فارسی ساز و .. ) می توانند فارسی تایپ کنند !
- قابلیت منحصر به فرد ویرایش و خلق سه بعدی تصاویر و متون با پشتیبانی کامل از فرمتهای نرم افزارهای برتر سه بعدی ساز دنیا همچون 3D Studio Max و ...
- قابلیت منحصر به فرد ویرایش فیلم ها و فرمتهای ویدیویی ! اکنون شما قادر به ویرایش فریم های فایلهای ویدیویی خود از داخل محیط Adobe Photoshop CS3 Extended خواهید بود ! با قابلیت پشتیبانی از فرمتهای MPEG,MOV, AVI, MPEG-4, FLV, 3G, FLC و ...
- قابلیت منحصر به فرد Smart Filters : قابلیت جدید کار با فیلتر ها که به شما در اضافه کردن، ویراستن و حذف فیلتر ها از تصاویر به صورت آنی و لحظه ای کمک می کند کیفیت تصاویر حاصله را تا حداکثر ممکن بالا نگاه می دارد .
- ابزار قدرتمند Refine Edge tool : قابلیت انتخاب و برش آیتم ها در تصاویر بسیار آسان تر در قیاس با نسخه های پیشین، میزان خطا بسیار پایین تر در برش، اتوماسیون بسیار بالاتر و هوشمندتر شدن نرم افزار در این زمینه و کیفیت بسیار بالای تصویر حاصله در قیاس با نسخه های پیشین .
- محیطی راحت تر و کاراتر برای کار با نرم افزار : استفاده از حداکثر فضای مونیتور برای بسط و ویرایش تصاویر بزرگ همراه با حفظ تمامی ابزارهای فوتوشاپ در کنار محیط .
- مدیریت سریعتر و انعطاف پذیر تر بر پروژه های طراحی خود توسط نرم افزار قدرتمند Adobe Bridge CS3
- پشتیبانی عالی از فرمتهای HDR یا High Dynamic Range
- پشتیبانی تعداد بسیاری از فرمتهای رایج تصویری برای ساخت و ویرایش مانند PSD, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, OpenEXR, PNG, Targa, and TIFF و ...
- کیفیت بسیار بالای پرینت تصاویر توسط نرم افزار .
- Zoom قدرتمند با بهره گیری از فن آوری نرم افزار Flash کمپانی Adobe که کیفیت تصاویر را به گونه ای قابل توجه بالا می برد .
پشتیبانی خوب از فایلهای PDF کمپانی Adobe ."
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر